Targi INFRASTRUKTURA, Warszawa 13.10 – 15.10.2010 r.

Profi Partner Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. jest firmą która rozwija się w ogromnym tempie. Pragniemy korzystać z każdej możliwości prezentowania naszych produktów podczas imprez targowych, dlatego po raz drugi już w tym roku można było nas spotkać na targach branżowych.

 

W dniach 13.10 – 15.10 odbyły się VIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej - INFRASTRUKTURA 2010 w Warszawie. Promowaliśmy dwie marki: szwajcarską firmę produkującą Technikę Pomiarową - Leica Geosystems oraz niemiecką firmę Lissmac oferującą Technikę Diamentową.  Marka Lissmac jest nowością na polskim rynku i już cieszy się dużym zainteresowaniem. Najciekawszymi produktami dla zwiedzających okazały się spośród gamy produktów Techniki Diamentowej: tarcze diamentowe, korony diamentowe oraz ściernice. Zdecydowana większość gości odwiedzających nasze stoisko interesowała się produktami firmy Leica Geosystems, a w szczególności: dalmierzami laserowymi DISTO, niwelatorami, systemami sterowania maszynami oraz tachimetrami.


Nasi koledzy bardzo chętnie przedstawiali ofertę firmy oraz udzielali odpowiedzi na pytania gości. Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz zapraszamy do odwiedzania nas na przyszłych imprezach targowych.

 
 
DESIGNED BY PRJ.PL | CMS by Quick.Cms